Loading
Bize Ulaşın


+90 (535) 822 22 01
KESİNTİSİZ DESTEK

7/24 Kesintisiz Medikal Yazılım Desteği

HBYS yazılımları kendi kaderlerine terk edilmeyecek kadar hassas sistemlerdir. Zira sağlık sektörü baş döndürücü bir hızla değişmektedir. Gerek işletmenin kendi dinamikleri gerekse sağlık bakanlığının değişen genelgeleri işletmenin çalışma koşullarını sürekli olarak değiştirmektedir. Bu denli değişken bir yapı içinde yazılımın bu değişime uyum sağlamaması düşünülemez. Aksi halde çok kısa bir süre içinde; işe yaramayan, atıl bir sistem haline gelmesine neden olur.

Plazma Yazılım, bu gerçekten hareketle "Kesintisiz Destek" olgusuna önem vermekte ve müşterilerine çözümler üretmektedir. KESİNTİSİZ DESTEK paketimizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bulabilirsiniz. Bu paketi satın aldığınızda hiç bir koşulda ekstra ücret ödemeniz gerekmeyecektir.


EĞİTİM

Bilgi işlem personeliniz, gerek yazılımın kullanımına ilişkin gerekse değişen SGK medula mevzuatlarının uygulamasına ilşkin danışmak istediği konularda 7/24 Plazma Yazılımdan danışmanlık desteği alabilecektir.


TEKNİK

Yazılımda karşılaşılabilecek teknik aksaklıkların giderilmesinde bilgi işlem personelinize danışmanlık desteği vermek ve gerektiği hallerde yerinde müdahale ile sorunları gidermek. Yazılımın 7/24 çalışabilirliğini sağlamak.


KURULUM

Yeni bilgisayar kurulumu veya mevcut bilgisayarların formatlanmasına müteakip, yazılımın yeniden kurulması ve sistem ayarlarının yapılması konusunda bilgi işlem personelinize danışmanlık desteği vermek, gerektiği durumlarda uzak bağlantılar ile kurulumları gerçekleştirmek.


VERİTABANI BAKIMI

Ana bilgisayar ve Veritabanında karşılaşılabilecek teknik aksaklıkların giderilmesi hususunda bilgi işlem sorumlusuna danışmanlık yapmak ve yedekleme çözümlerinin geliştirmek.


GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Yazılımın temel mimarisine aykırı olmamak koşulu ile talepleriniz doğrultusunda yazılıma ilaveler yapmak yeni raporlar ve fonksiyonlar geliştirmek. SGK medula sistemindeki değişikliklerin yazılıma adapte edilmesi yine bu kapsamdadır.


SİSTEM DANIŞMANLIĞI

Sistemin sağlıklı olarak çalışması için, gerek sağlık bakanlığı ve SGK mevzuatlarına uyumluluk, gerekse hastanenin mali kayıplarının önlenmesi yönünden sistemin verimli çalışması bir zorunluluktur. Sistem verimliliğindeki en önemli etkenler %45 otomasyon sistemi ve %55 sistemi kullanan personelin yeterliliğidir. Plazma Yazılım bu verimliliği arttırmak için gerekli analizleri yapar ve düzenli olarak yönetime öneri raporları sunar.


BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI

Yazılım ile direk veya dolaylı olarak ilişkili olan tüm hususlarda, sağlık uygulamalarının bilişim teknolojilerine teğet geçtiği her durumda Plazma Yazılım; ihtiyaçlarınızı analiz eder, sisteminizin güvenliğini ön planda tutarak gerek maliyet gerekse ihtiyaca en uygun planlamanın yapılması konusunda önerilerde bulunur. ( örneğin; web sitesi üzerinden interaktif sağlık uygulamaları, tıbbi cihazların yazılıma entegrasyonu, hasta sıramatik ekranları, güvenlik kamera sistemleri, network yapılandırması vs. )

"Bu yazılım da ilginizi çekebilir"

Gıda Laboratuvar Yazılımı

"Dr.Plazma Gıda Laboratuvarı Yazılımı" Gıda laboratuvarları için geliştirilmiş çok kullanıcılı bir otomasyon sistemidir. Bir numune için firmadan teklif alma sürecinden numuneye ait analizlerin raporlanma sürecine kadar tüm iş adımları yazılımda senarize edilmiştir.