Loading
Bize Ulaşın


+90 (535) 822 22 01
MEDİKAL WEB TASARIMI VE İNTERAKTİF UYGULAMALAR

Medikal Web Sitesi

"Dr.Plazma Medikal Yazılımları" web sitenizle bütünleşerek hastalarınıza interaktif uygulama olanakları sunar. Laboratuvar sonuçlarının web sitenizden yayınlanması, online randevu sistemi ile hastalarınızın kendi randevularını alabilmeleri, sizin izin vereceğiniz diğer yazılım bilgilerinin sitenizden yayınlanması gibi bir çok interaktif uygulama Dr.Plazma ile gerçekleştirilmektedir.

Plazma Yazılım, kurumsal kimliğinize değer katacak tasarımları ile web sitelerinizi medikal konsepte uygun olarak hazırlar. Kuracağımız web alt yapısı sayesinde Dr.Plazma yazılımları ile web sitesi arasında güvenli bir veri yolu köprüsü oluşturulur. Bu alt yapı sizlere sayısız interaktif uygulama olanağı sunacaktır.


Reklam yapmadan "Tanınmak"

Sağlık işletmerinin talep yaratmaya yönelik reklam ve tanıtım faaliyetlerine getirilen hukuki kısıtlamalar bu işletmelerin web sitelerini daha da önemli hale getirmiştir. Çağımızın gereksinimleri dikkate alındığında, ürün veya hizmet tanıtımında ön plana çıkmanın yolu artık dikkat çekici interaktif uygulamaları sunabilmekten geçiyor."Bu yazılım da ilginizi çekebilir"

Muayenehane Yazılımlarımız

Doktor ve Diş Hekimi muayenehaneleri için geliştirilmiş tek kullanıcılı bir yazılımdır. Bu yazılımda; minimal zaman ve efor ile muayene kayıtlarını hazırlayarak Sağlık Bakanlığı Sağlık NET sistemine yollayabilirsiniz.

Mini bir tıp merkezi gibi çalışan doktor muayenehaneleri içindir. Tek veya birden fazla doktorun çalıştığı klinikler için tasarlanmıştır. Sekreteriniz hasta kabullerini ve tahsilatlarını yapar, doktorlar anamnez doldurur.